Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zarząd Koła Pasja w Kaliszu zaprasza na zebranie

Aktualności | 2019-03-07 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

Zarząd Koła PZW Pasja w Kal;iszu informuje o nadzwyczajnym zebraniu członków koła w celu wyboru nowego Prezesa.

Zebranie odbędzie się w dniu 23 marca 2019 roku w Ratuszu Główny Rynek 20 w Kaliszu.

Gadzina zebrania

9.45     I termin

10.00   II termin

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (12)

 • kotwica_86 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 28 + / -

  Przyłączam się do grona osób dobrze życzących kol. Hofmanowi i życzę wytrwałości w wyprowadzeniu Koła "na prostą". Poprzednik pozostawił po sobie ugór, skłócenie środowiska wędkarskiego w Kaliszu i nie tylko, a przede wszystkim fatalna opinię, pomagał pewnie też nie będzie a wręcz przeciwnie. Ciężka praca przed Prezesem Hofmanem. Powodzenia.

 • wyborny Data dodania: 1 rok temu Oceń: 27 + / -

  Ogromne gratulacje, samych pozytywnych wrażeń życzę.

 • powalowski pawel Data dodania: 1 rok temu Oceń: 43 + / -

  Gratulacje dla kol. Hofmana w zwiazku z wyborem na prezesa pasji,oby kolega miał dość siły by nie dopuścić do kierowania kołem z tylnego siedzenia(taka polska specjalność),a może się okazać że z pasją da się współpracować.Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce z wiatrakami.

 • farock Data dodania: 1 rok temu Oceń: 38 + / -

  Dobrze napisane: "Gadzina zebrania..."

 • krkr Data dodania: 1 rok temu Oceń: 14 + / -

  Czy w tym sezonie będzie udostępniony dla wszystkich wędkarzy zbiornik w Gołuchowie? Czy nadal będą tam wędkować okoliczni?

 • uzytkownik123 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 46 + / -

  Kiedyś było mówione Darz Bór przez p. P.K teraz ani Darz Bór ani PZW na kłamstwie i obłudzie daleko się nie ujedzie. Pozdrawiam tych wędkarzy którzy zostali na okręcie bez kapitana.

 • Maciej Data dodania: 1 rok temu Oceń: 52 + / -

  maciakub

  Tak sobie myślałem że coś się źle dzieje po wpisach na FB .Ale takiej sytuacji się nie spodziewałem.

 • kotwica_86 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 101 + / -

  Kol. Mateuszu, masz rację, "Smutne że nawet taka osoba o wątpliwej reputacji ma za sobą grono wiernych "fanatyków"... tylko że to nie są wierni, fanatycy - tak, lub uzależnieni.. Laurki na facebucku pisze sobie, w swoim stylu, sam, to jest żałosne ( jeszcze tylko brakuje cytatu z 'Misia" - to pisałem ja, prezes XIII klasy P.K. Likwiduje inne posty, zlikwidował też swój, w którym odgraża się poszkodowanemu wędkarzowi,( ja go sobie na pamiątkę wydrukowałem) Ci, którzy jeszcze go popierają, będą się kiedyś tego wstydzili, a na pewno żałowali. Całą działalnośc prezesa w PZW można podsumować słowami Krasickiego "miłe złego początki, lecz koniec żałosny"l

 • Cieślak Mateusz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 100 + / -

  Macieju, exprezes czując się jak Pan glinianki Tyniec przeganiał wędkarzy i rzucał w nich kamieniami, dochodziło tam do wielu nieprzyjemnych sytuacji których prowokatorem był pan Kaczmarek.
  Niestety jeden kamień okazał się być bumerangiem i osoba prywatna zgłosiła to na policje, założyła sprawę cywilną, zapadł wyrok zostało zgłoszone do okręgu i zgodnie ze statutem PZW p. Kaczmarek musiał ustąpić ze stanowiska.
  Żenujące jest to, że Ratusz w Kaliszu udostępnia takim osobom sale by te organizowały spotkania... Nie stawia to kaliskich władz w dobrym świetle.
  Teraz ów exprezes za pomocą portali społecznościowych poprzez różne wpisy próbuje "odwrócić kota ogonem" lecz chyba już za późno. Smutne że nawet taka osoba o wątpliwej reputacji ma za sobą grono wiernych "fanatyków"...

 • Maciej Data dodania: 1 rok temu Oceń: 41 + / -

  maciakub

  A co tam prezes oddalił że się stanowiska pozbył??

 • mjanek Data dodania: 1 rok temu Oceń: 64 + / -

  Raczej nie, jest to nadzwyczajne zebranie członków koła Pasja zwołane w celu tylko i wyłącznie wybrania nowego prezesa koła , w związku z ukaraniem obecnego prezesa koła przez Sąd Okręgowy czego następstwem jest brak możliwości pełnienia funkcji związkowych przez osobę ukaraną prawomocnym wyrokiem .

 • krkr Data dodania: 1 rok temu Oceń: 91 + / -

  Czy podjęta będzie uchwała żeby żadnych ryb do glinianki nie wpuszczać? Nie karmić mięsiarzy?