KOMUNIKAT w/s ograniczenia pracy biura Okręgu PZW w Kaliszu

Aktualności | 2020-03-12 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

KOMUNIKAT w/s ograniczenia pracy biura Okręgu PZW w Kaliszu

Informujemy, że od dnia 16 marca 2020 r. biuro Zarządu Okręgu w Kaliszu, na podstawie Ustawy z dnia 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nim sytuacji kryzysowych (Dz. U. 2020 poz. 374) przechodzą na pracę zdalną i ograniczają przyjmowanie petentów na okres, co najmniej 14 dni.

W związku z powyższym informujemy, że:

- wszelką korespondencję należy przesyłać drogą e-mail pzwkalisz@onet.pl lub pocztą tradycyjną

- komisja egzaminacyjna na kartę wędkarską przy Zarządzie Okręgu zawiesza swoja działalność,- zawiesza się rozprowadzanie składek uzupełniających i okręgowych dla członków innych okręgów poprzez biuro Okręgu,

- skarbników, planujących pobrać znaki PZW zobowiązuje się do wcześniejszego telefonicznego umówienia się na konkretny dzień i godzinę,

W sprawach, które nie są pilne prosimy wstrzymać się do czasu odwołania w Polsce zagrożenia epidemiologicznego.

- Równocześnie informujemy, że Główny Kapitanat Sportowy odwołał imprezy ogólnopolskie zaplanowane do końca kwietnia 2020.

Zarząd Okręgu w uzgodnieniu z komisjami przy ZO odwołuje zebrania planowane w biurze ZO do odwołania.

Okręgowy Kapitanat Sportowy wstrzymuje organizację imprez okręgowych i opracuje nowe terminy rozegrania zawodów.

Koła, które planowały rozegrać eliminacje do Spławikowych Mistrzostw Okręgu mogą terminy przełożyć.

Odnośnie imprez w kołach – decyzję podejmuje Zarząd Koła.