Komunikat !!!

Aktualności | 2020-05-15 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

K O M U N I K A T

Od dnia 18.05.2020 roku biuro Zarządu Okręgu PZW w kaliszu pracuje normalnie.

,

Komentarze (12)

• andrus Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 3 + / -

Koledzy, czy Okręg powinien brać pod uwagę interesy wszystkich opłacających składki oczywiście tak, to dla czego zakazuje się metody treningowej, ponieważ nie na rękę jest to kaście pod nazwą "karpiarze" którzy za nic mają regulamin oraz przestrzeganie odległości. Wywożą swoje zestawy po 200 m .ponad to łowią od tamy 50m ale zestawy pontonami wywożą pod sama zaporę i nikogo to jakoś nie interesuje .Wędkarz spiningujący z łodzi na Gołuchowie, Murowańcu czy Szałem ma ograniczone możliwości do minimum przez sterczące wszem i wobec markery po 200 i więcej metrów od brzegu.Panie Zuszek i spółka bądźcie dla wszystkich a nie reprezentujcie tylko interesów wybrańców .

• x Roman Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 7 + / -

zamela

Czy ktoś z szanownego okręgu może wywiesić na każdym z zbiorników zaporowych informację dedykowaną osobą wywożącym zestawy aby robili to zgodnie z regulaminem oraz poszanowaniem innych wędkarzy czyli na odległość NIE WIĘKSZĄ jak 50m od brzegu bo taki dystans musi zachować wędkarz z łodzi od brzegowca i na odwrót a jak to się ma do wywożenia po 100-300m ?
    spiningiści są traktowani jak chłopiec do bicia - zakaz trolingu , zakaz łowienia w nocy z łodzi a gruntowcy dalekodystansowi ? karpiarskie lobby jest silne ale inni wędkarze nie mają kategorii umysłowej S14 . Liczę na szybką reakcję gospodarzy wód że wywieszą stosowne pisma na tablicach informacyjnych i skończy się panowanie jednej grupy nad drugą .
    pozdrawiam

• mjanek Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 0 + / -

Nie ma po co się dowiadywać , zgodnie ze zniesieniem części obostrzeń od 20 kwietnia zostają otwarte lasy i parki można przemieszczać się w celach rekreacyjnych ............... ,czyli wędkarstwo jest też rekreacja.

• krkr Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: -4 + / -

• elcan Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: -1 + / -

• feeder_osw_wlkp Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 0 + / -

Okręgi zaprzestały pobierać opłat,wędkarze zostają z nad wody albo usuwani albo dostają mandaty,zostaje nam jeździć i ryzykować,zaczynam się zastanawiać czy w tym roku będzie można jechać na ryby.Jezeli NIE to co ze składkami które zostały już opłacone ?..lub może covid się uspokoi i może sierpień wrzesień można będzie normalnie pojechać na ryby bez stresu że dostanie się mandat,czy składki w 2021 roku zostaną obniżone że względu na sytuację jaka panuje w Kraju??

• feeder_osw_wlkp Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 1 + / -

• feeder_osw_wlkp Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 1 + / -

• adko Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 5 + / -

Wałbrzych
    Wrocław

• belleisle Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 11 + / -

@majnek
    A może po to, żeby nie trzeba było iść do skarbnika i czekać w kolejkach?
    A może po to, że normalne okręgi już tak mają/pracują nad takimi opłatami?
    A może po to, że Kalisz znów będzie o kilka lat opóźniony z wprowadzaniem wszystkiego?
    A może po to, że w innych krajach taka normalność istnieje od lat?
    I inne???

Jesteś jakimś debilnym trollem ze swoim wpisem nie na temat.

• mjanek Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: -19 + / -

• belleisle Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 10 + / -

A może by natychmiastowo rozpocząć pracę nad opłacaniem składek przez e-zezwolenia?
    Poznań rozpoczął, uzupełniające dla członków Okręgu Kalisz też będą możliwe w taki sposób: