Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Porozumienia Okręgu PZW w Kaliszu na 2019 rok

Aktualności | 2019-01-17 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

Porozumienia 2019 w załączeniu

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (14)

 • belleisle Data dodania: 1 rok temu Oceń: 5 + / -

  @xRoman - Trafne spostrzeżenie, wszystko zmierza do autonomii okręgów. Może jeszcze nie teraz, ale od kilku lat "okręgowi możnowładcy" zmierzają w tym kierunku; spokojne oswajanie "płatnika" i za 2-3lata będzie to miało miejsce. Kalisz z swoim staniem posiadania niewiele może zrobić...

  @krkr - jeśli wybierzesz taką opcję jak podałeś, znajdziesz się w porozumieniu dolnośląskim (Wrocław/Legnica/Wałbrzych), czyli za dwie składki okręgowe będziesz miał 4 okręgi.

 • krkr Data dodania: 1 rok temu Oceń: 4 + / -

  Kalisz do Wrocławia dopłaca 100 zł a Wrocław do Kalisza 80 zł. Może warto zapłacić kartę we Wrocławiu i dopłacić na Kalisz? Niech kaliski związek utraci trochę pieniędzy może zacznie myśleć jak braknie na dyrdymałki. …………..

 • x Roman Data dodania: 1 rok temu Oceń: 3 + / -

  zamela

  Co dalej z tymi " nie porozumieniami " ? może pora na jakieś poważniejsze zmiany począwszy od zmiany nazwy PZW na OZW Okregowy związek wędkarski , eliminację skladki członkowskiej oraz szereg innych zmian bo tak nie może być żeby za najbliższe nam okręgi tyle płacić do tego bezrybne wody zakarpione na dodatek .

 • daro69 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 4 + / -

  Kol.Jakubie,z tego co się orientuję,to narazie to nie odwołano w historii tylko papieża,reszta jest do odwołania albo obalenia,tylko znaleźć sposób i to jak najszybciej

 • Kasprzak Jakub Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Kol. daro69 nie odwołasz władz okręgu, bo to nie możliwe, trzeba jakiegoś spawacza, żeby ich odspawać od stołków.

 • daro69 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 2 + / -

  Właśnie wróciłem ze zebrania sprawozdawczego koła.Przedstawiciela okręgu oczywiście nie było,chociaż okręg został odpowiednio wcześnie powiadomiony o dacie godzinie i miejscu zebrania.Czyżby strach,czy nieczyste sumienie??Koledzy,skoro oni nas mają w d...,to trzeba się odwdzięczyć.Czy ktoś się orientuje jak odwołać władze okręgu?Jeśli w tym roku zero porozumień,to może w przyszłym nawet w kaliskim nie będziemy mogli wędkowac.

 • Jakub Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  I ze tak się uczepie Bydgoszczy. Na stronie Pzw Bydgoszcz jest info ze płacimy im „jedynie” 100zl. O co tu chodzi bo już nie kumam. Czyby Bydgoszcz brała 100 a 25 zostawało w Kaliszu???????

 • Jakub Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Niech mi ktoś wytłumaczy bo nie mogę pojąć dlaczego ja chcąc łapać w Bydgoszczy muszę zapłacić 125zl a ktoś z Bydgoszczy płaci tylko 80?? To się ma nazywać porozumienie?? Musimy płacić ponad 50%wiecej niż wędkarze z innych okręgów u nas. To jest gowno nie porozumienie. Ręce opadają. I niech nikt mi nie mówi ze w Białymstoku mamy mniej do zapłaty niż oni. Mam poczucie za pół polski na dy...a a my się dajemy

 • Maciej Data dodania: 1 rok temu Oceń: 6 + / -

  maciakub

  Nic innego nie pozostaje jak tylko płacić i płacić jak w studnię bez dna. Włodarze się znów nie popisali...Niestety muszę zapłacić żeby łowić na tej "pustej wodzie "nasz okręg nie ma czym się pochwalić :(

 • Kasprzak Jakub Data dodania: 1 rok temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • Kasprzak Jakub Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Koledzy ! zauważyłem, że PZW wprowadziło swój słownik pojęć. Jeżeli chodzi o porozumienia: jak dla mnie porozumieniem powinna być umowa z innym okręgiem na zasadzie uznawania składek bez dopłat, a tam gdzie są dopłaty porozumienia nie ma, przynajmniej nie do końca. To samo jeżeli chodzi o wykupienie zezwolenia poprzez e-zezwolenia w końcu zostało poprawione, w miarę poprawione pojęcia ale teraz wejdźcie sobie i poczytajcie nie wiem czy źle mi się wyświetla czy znowu zrobione na odpieprz bo za to samo 3 różne stawki. Po prostu jedna wielka tragedia !!!

 • Tomczak Mariusz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Niestety źle wygląda mapa porozumień okręgu PZW w Kaliszu - delikatnie rzecz ujmując, można było się jednak tego spodziewać. Zdaję sobie sprawę z tego, że jako Okręg niewiele możemy innym zaoferować, mamy przecież tylko jedną większą rzekę, o której już chyba zapomniano, kilka nieciekawych zbiorników zaporowych i całe mnóstwo stawów stawków itp., w których rozdaje się karpie i amury! Może czas pomyśleć o zmianach, wybrać wędkarzy, a nie polityków... być może to spowoduje, że inne Okręgi poważniej będą traktować - nas wędkarzy? A może czas pomyśleć o połączeniu się z większym okręgiem np. Poznaniem albo Wrocławiem! To już jest ten moment, Okręg PZW w Kaliszu jest na dnie, zatem czas od tego się odbić oby jak najwyżej i we właściwą stroną!!! Pozdrawiam wszystkich wędkarzy i życzę wielu sukcesów wędkarskim w już trwającym sezonie 2019 ;-)

 • x Roman Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  zamela

  Całość powinna nosić nazwę "NIE POROZUMIENIA 2019" w latach poprzednich z tymi porozumieniami było bardzo źle bo brak takowych z okręgami ościennymi , sąsiednimi ale w tym roku to już jazda bez trzymanki istne nieporozumienie .
  Patrząc na mapkę oraz wykaz można zauważyć że nasz okręg nie podpisał ani jednego porozumienia a jedynie jakieś śmieszne dopłaty w ogromnych jak na polskie warunki kwotach .
  Mnie przykładowo interesują wody okręgów Kalisz , Poznań, Konin , Opole , Legnica , Chełm , Zamość ,Biała Podlaska , Lublin , Nadnotecki to daję razem dosyć pokaźną sumkę za łowienie w bezrybnych wodach do tego jeszcze jakies rejestry , wykupowanie kilka dni wczesniej opłat no normalnie Bangladesz czy ktoś nie może wziąc za pi,,,e tych działaczy ??? żeby tak dymać dojne krowy zwane potocznie wędkarzami ...

 • Kasprzak Jakub Data dodania: 1 rok temu Oceń: 4 + / -

  Pogratulować podpisanych porozumień !!!
  Poznań - biała plama, podkreślę KONIN, Okręg chyba nie wie co tam jest, bo nie jest nic wpisane - biała plama, sąsiedzki Wrocław - aaaaaaaaaa 100 dopłaty, nooo Sieradz, Częstochowa do przyjęcia. Ale tu jest niespodzianka !!! Białystok, 57, Biała Podlaska, Lublin 55, Kielce 60 - tylko ciekawe kto tam pojedzie !!!!!!!!!!!!!!