Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wyniki Zawodów Spławikowo-Gruntowych Parami o PUCHAR OKRĘGU

Aktualności | 2019-05-26 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

Otwarte Zawody Spławikowo-Gruntowe Parami o „Puchar Okręgu"
Siedlemin 26.05.2019
Drużyna Imię i nazwisko Imię i nazwisko Nr start Waga Miejsce
PZW RASZKÓW Sławomir Pietrzak Marek Horyza 37 25220 1
ŁOWCY KABANÓW Adrian Puchała Marcin Kieroń 15 21170 2
SYCÓW I Mariusz Wankiewicz Tomasz Lulkowski 67 16580 3
WSK 1 Grzegorz Lenczewski Zbigniew Nowacki 11 13690 4
JAROCIN - SIEDLEMIN Jerzy Wolniak Andrzej Skrzypczak 69 10990 5
SIECIŃSKI TEAM Andrzej Sieciński Błażej Sieciński 35 10845 6
OPATÓWEK WW Jerzy Wielgusiak Bogusław Woźniak 32 10750 7
MATCHPRO EKSPERT TEAM Mariusz Kałużny Wojciech Stanisławski 80 10505 8
KROTOSZYN MIASTO 2 Waldemar Młynarczyk Wojciech Mizera 45 9945 9
CHOCZ Jan Kostanowicz Grzegorz Raczyk 56 9795 10
SKALMIERZYCE II Krzysztof Kowalczyk Dawid Zimniak 12 9135 11
RUMCAJS TEAM Jakub Madaliński Mirosław Ratajczak 7 8350 12
OSTRÓW MIASTO III Stanisław Nowak Antoni Polerowicz 38 8340 13
BOLESŁAWIEC Grzegorz Nowak Adam Karmański 63 7935 14
KOCIOŁKI I Tomasz Wróblewski Arkadiusz Nawrocki 68 7725 15
SYCÓW II Damian Dyjak Mariusz Świerczyński 24 7600 16
KOCIOŁKI III Przemysław Pasek Kazimierz Woldański 34 7315 17
WSK 2 Szymon Wypych Zbigniew Jerzyk 4 6760 18
SYCÓW III Mariusz Zadka Jakub Kowalewski 25 6560 19
JAFO I Piotr Suchorski Bartłomiej Suchorski 81 6070 20
GRABÓW 1 Ryszard Rakowicz Radosław Grechwoicz 42 5790 21
GRABÓW 2 Bogdan Knop Witold Królak 33 5745 22
DELUXY Artur Szymański Sebastian Pluciński 29 5420 23
Zafiksowani Mateusz Kurzaj Paweł Pękacz 84 5200 24
WSK 7 Piotr Janaszczyk Radosław Janaszczyk 59 4050 25
ODOLANÓW Sławomir Kosiński Andrzej Hickiewicz 8 3745 26
OSTRÓW MIASTO Marcin Kowalczyk Sylwester Kowalczyk 64 3655 27
CERAMIK III KROTOSZYN Robert Maryniak Robert Sekula 30 3485 28
KROTOSZYN MIASTO I Leszek Rachwalski Waldemar Rosa 10 3410 29
KROTOSZYN MIASTO 3 Sebastian Jańczak Robert Dudziak 79 3390 30
WSK 5 Andrzej Landuch Arkadiusz Landuch 28 3290 31
OPATÓWEK MS Janusz Malanowski Andrzej Spisz 19 3280 32
KOTLIN 2 Wojciech Kawczyński Tadeusz Łukowski 41 3260 33
JAROCIN Maciej Boguszyński Przemysław Grajek 44 3140 34
BAT TEAM WIELKOPOLSKA Wiesław Małolepszy Paweł Małolepszy 55 3100 35
GRABÓW B Andrzej Grechowicz Kamil Tekieli 60 3005 36
BIADKI 2 Leszek Poczta Mariusz Skrzypczak 23 2860 37
WSK 3 Paweł Murawski Waldemar Murawski 6 2760 38
BIADKI Wiesław Paszek Sylwester Olejnik 2 2575 39
SUMIK Sylwester Puchała Ireneusz Kleczewski 26 2550 40
SKALMIERZYCE III Piotr Benc Zbigniew Pytliński 40 2545 41
OSTRÓW 1,9 Maricn Kłokowski Łukasz Kwaitkowski 73 2495 42
CIERNIKI Michał Sowa Paweł Jabłoński 14 2395 43
KALISZ MIASTO Piotr Szymkowiak Tomasz Mroziński 9 2250 44
TEAM JARACZEWO Adam Wojtczak Sławomir Mikołajczak 65 2250 45
KOTLIN 1 Łukasz Andrzejak Marcin Krell 61 2230 46
KOCIOŁKI II Grzegorz Wróblewski Grzegorz Woldański 71 2090 47
SKALMIERZYCE I Marcin Gruszyński Piotr Waloch 76 2060 48
NO NAME Alan Krell Paweł Piotrowski 3 2035 49
DOBRZYCA Mateusz Jackowiak Marcin Krawczyk 57 1945 50
MANIAK TEAM Anita Kruszwicka Grzegorz Kruszwicki 58 1910 51
GRUBE RYBY Piotr Pietrzak Jacek Maniewski 49 1815 52
WSK 4 Kalinowski Mielcarek 36 1690 53
OPATÓWEK LM Paweł Lidner Zbigniew Marchwacki 39 1615 54
CARP TEAM HANULIN Marin Dura Kacper Zawodny 75 1570 55
OPATÓWEK ST Kazimierz Skowroński Bartosz Tokarek 22 1515 56
PIJASY TEAM Helmut Just Waldemar Świdurski 52 1115 57
SPOMASZ 1 Radosław Kasprzak Leszek Warzecha 72 1090 58
TEAM KALISZ Mariusz Białożyk Rafał Łysiak 1 990 59
WSK 8 Andrzej Mitas Andrzej Białas 51 925 60
Jarocin 2 Waldemar Świdurski Mariusz Madaliński 50 875 61
GRABÓW A Bartosz Dembek Roman Dembek 66 860 62
LESZCZE Paweł Kopacki Marcin Wenderski 20 850 63
JAFO II Andrzej Kożuch Marek Czapulak 82 845 64
CERAMIK II KROTOSZYN Andrzej Drygas Mirosław Kląskała 62 835 65
BRACIA Jarosław Leśniak Bartłomej Leśniak 5 770 66
WSK 6 Żurawlew Marek Jaroszek 77 720 67
ZAP 2 Marian Jackowski Paweł Pabich 27 690 68
SKIBA TEAM Norbert Skiba Leszek Skiba 43 680 69
SEKCJA BIADKI Karol Dutczak Piotr Kopka 13 635 70
ZAP Jarosław Tokarski Tomasz Kucharski 17 515 71
OSTRÓW MIASTO II Radosław Wojcieszak Krzysztof Ostój 46 400 72
EMERYCI Ryszard Szczeciński Tadeusz Deczowski 16 330 73
WACH TEAM Krystian Wach Krzysztof Wach 21 320 74
KOŁO GORZYCKIE WIELKIE Radosław Pawlak Michał Płóciennik 78 260 75
DOBRZYCA II Sławomir Twardowski Adrian Baran 31 215 76
CERAMIK I KROTOSZYN Jan Korczyński Dariusz Korczyński 48 205 77
OPATÓWEK GG Grzegorz Glapa Mieczysław Glapa 54 195 78
WSK 9 Leszek Wałęsiak Hieronim Wałęsiak 70 40 79
OSTRÓW MIASTO IV Zdzisław Polit Ireneusz Walczak 18 0 80
JAFO III Tomasz Stokarczyk Zbyszek Dominiczak 47 0 80
BIADKI 1 Andrzej Bieganek Dariusz Augustyniak 53 0 80
NOWAKI Robert Nowak Leszek Nowak 74 0 80
SPOMASZ 2 Bartłomiej Warzecha Łukasz Mróz 83 0 80

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.