Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zebranie Plenarne Zarządu Okręgu 07.05.2019

Aktualności | 2019-05-17 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

W dniu 07.05.2019 odbyło się zebranie Plenarne Zarządu Okręgu z udziałem Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej kol. Janusza Burzały i Przewodniczącego Okręgowego Sądu Koleżeńskiego kol. Andrzeja Siecińskiego.

Zebranie otworzył kol. Prezes Wojciech Zuszek, któy zaproponował zmianę porządku obrad o rozpatrzenie pisma w/s zmian zasad wędkowania na zb. Sośnie. Zebrani w głosowaniu wniosek odrzucili. Po przyjęciu protokału z poprzedniego zebrania przystąpiono do realizacji porządku obrad:

 1. Zatwierdzono sprawozdanie z działalności okręgu za rok 2018.
 2. Podsumowano przebieg kompanii sprawozdawczej w kołach za rok 2018 wraz z rozpatrzeniem wniosków z kół wynikłych z zebrań. Po ich zaopiniowaniu zatwierdzono. Zainteresowani mogą zapoznać się z materiałami w macierzystych kołach.
 3. Przyjęto informację o gospodarce rybacko - wędkarskiej oraz stan wód po zimie.
 4. W związku z nowo wydzierżawionymi wodami ustalono gospodarzy wód: - Baczew 4.45ha Gmina Kotlin - Koło PZW Kotlin, - Wieczyn 9 ha Gmina Pleszew - Koło PZW Witaszyce - Wyszki 6ha Gmnia Kotlin - Koło PZW Jarocin Jafo.
 5. Przyjęto informację o przebiegu składek.
 6. Zatwierdzono kandydaturę na stanowisko Komendanta SSR Powiatu Wieruszów.
 7. Odrzucono wniosek w/s wprowadzenia zakazu zabierania karpia na zb. Sośnie. Zgodnie z przyjętymi zasadami wędkowania na wodach PZW Okręgu w Kaliszu - obowiązują przepisy Regulaminu Amatrorskiego Połowu Ryb. 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • krkr Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Dlaczego nikt nie poruszył tematu swobodnego dostępu do wody w Gołuchowie? Dlaczego związek nic z tym nie robi? Dlaczego leśne dziadki działają przeciw wędkarzom?

 • Kasprzak Jakub Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Poprawka błędu: hobby.

 • Kasprzak Jakub Data dodania: 1 rok temu Oceń: 3 + / -

  Nie wiem kto wnioskował za wprowadzeniem zakazu zabierania karpia na zb. Sośnie ale PZW kolejny raz pokazało, że działa przeciw wędkarzom !!!!!!!!!!! Wiem, że na tym zbiorniku są ładne i karpie, właśnie te karpie przyciągają wędkarzy i powinno się je chronić ale po co !!!. Niech przyjadą mięsiarze, wyłowią wszystko co się rusza i w zbiorniku zostanie tylko woda i rośliny. Wasza polityka rozwala system. Polski Związek Wędkarski został chyba stworzony do tego żeby dbać o zbiorniki, o ryby, o wędkarzy, w celu popularyzacji tego wspaniałego hooby, a Wam (nie chodzi mi tylko o Okręg Kaliski) przestawiły się literki i tworzycie Związek Przeciw Wędkarzom.