K O M U N I K A T !!

Aktualności | 2020-10-28 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nim sytuacji kryzysowych oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii zarządza się, że począwszy od dnia 28 października 2020 r.:

1.  Wszelką korespondencję należy przesyłać pomiędzy sobą za pośrednictwem poczty elektronicznej badź pocztą tradycyjną.

2. Skarbników planujących rozliczyć się z Biurem Zarządu Okręgu lub złożyć inne dokumenty zobowiązuje się do wcześniejszego telefonicznego ustalenia terminu i godziny spotkania z pracownikiem Biura zajmującym się w/w sprawą, celem uniknięcia większej ilości osób. Osoby nie umówione nie będą przyjęte.

3.  Wszyscy przebywający na terenie Biura ZO PZW zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa (maseczka, przyłbica), bezwzględnego przestrzegania ograniczeń wynikających z wprowadzonych zasad profilaktyczno-zapobiegawczych oraz stosowania i korzystania ze środków ochronnych i dezynfekujących również z tych znajdujących się w biurze.