Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Sprawozdanie z Zebrania Prezydium Z.O

Aktualności | 2018-03-29 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

W załączeniu sprawozdanie z zebrania Prezydium Z.O w dniu 27.03.2018 roku 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • koatl Data dodania: 2 lata temu Oceń: 2 + / -

  uzytkownik123 - bo Szałe zarybiono zgodnie z operatami, czyli 4 kilogramy karpia na hektar wody. Tyniec to zupełnie inna sprawa.

 • wedkarz2013 Data dodania: 2 lata temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń
 • kotwica_86 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 6 + / -

  uzytkownik123, zgadza się, " Problem leży gdzie indziej , w ilości zarybień" zauważ, zarybienia karpiem wielokrotnie przekraczają dopuszczalne normy,i z tego właśnie powodu, można pozbyć się wody. Czym zarybiać? - drapieżnikiem, linem, każdą inną rybą byle nie tym prosiakiem. A jeżeli chodzi o Ustawę o rybactwie śródlądowym oraz rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 16 listopada 2012, to ona nadal obowiązuje.
  Bajoro ze śmieciami Tyniec, to całkiem inna sprawa, jak pisz Pan Bogdan Tyrakowski -"W ramach wyjaśnienia, zbiornik Tyniec na podstawie umowy dzierżawy nr 3/2016 został wydzierżawiony od Miasta Kalisz na okres trzech lat do dnia 28.02.2019 roku" Więc jeszcze nie cały rok.
  Zarybianie taką ilością karpia , nie swoją kałużę, to po prostu - sabotaż! Nie ma się więc co dziwić że ktoś się w końcu zdenerwował, lub się dopiero zdenerwuje. Ale na razie są Święta, więc wszystiego najlepszego.

 • uzytkownik123 Data dodania: 2 lata temu Oceń: -5 + / -

  Rozwiń
 • kotwica_86 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 19 + / -

  A nie sprawdzali jak się ma ilość wpuszczanych corocznie w ramach zarybień, karpi, w okręgu kaliskim, do zapisów w operatach i zgodności z ustawą o rybactwie śródlądowym oraz rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 16 listopada 2012? Wieliście to pod uwagę w punkcie zebrania - planowanie zarybień wiosennych?

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia